26 Ocak 2014 Pazar

Kemerli Kumaş Pantolon-Belted Pants


Merhaba,Hepimizin gardırobunda bulunması gereken kumaş pantolondan ben de tasarladım.Pantolonum önden mini  fermuarlı dört küçük düğmeli,Kalın kemerli ve dar paçalı.Rengi koyu lacivert ve  kumaşı parlak keten.Birçok renkle kombine etme şansım var ama ben genelde lacivert-beyaz ikilisini tercih ederim.
Hello Everyone! My cotton fabric pants that I designed should be in every gardrobe as classic.İt has four small button and mini zipper in front.My thick belted and tight pants has dark blue bright linen fabric.There are a lot of alternatives to combine it but I generally prefer blue-white twin.
Kloş Etek-Skater skirt


Herkese İyi pazarlar! Bugün kloş eteğimden behsedeceğim.Kendinden baskılı çiçek kabartmalı pudra renk eteğim belden lastikli ve kloş kesim.Kumaşın sert oluşundan  etek ucunu dikmeme gerek kalmadı.Yaz kış giyebileceğim bu eteği siyah kolları dantelli bluzum ve ten renk çorabımla kombinledim.
Have a good Sunday everyone! Today I will mention about my skater skirt.Flower printed,powder coloured skirt has a rubber belt and skater cut.No need to  sew the skirtline because of the fabric type.I combined it with my black blouse with lace sleeve and nude socks.